Wyszukano

Poniżej wyświetliliśmy wszystkie artykuły, które poszukujesz.

Inga Pozorska

Inga Pozorska

 kierownik zespołu Mocni w Duchu, ewangelizator, muzyk, autorka ksiązek, osoba konsekrowana.

W czasie pandemii na kanale Mocni w Duchu TV Live pojawił się codzienny program dla dzieci. Jego akcja rozgrywa się w Przepięknym Królestwie, które ma swoje tajemnicze komnaty i stałych mieszkańców, którzy oddają się różnym zajęciom. Obecnie każdy odcinek ogląda od 7 do 13 tys. rodzin, a pod każdym z nich pojawia się ok. 300 komentarzy i odpowiedzi na konkursy. Trwa kolejny miesiąc nagrań, a Pan Bóg na różne i niezwykle oryginalne sposoby mówi w nich dzieciom, jak bardzo je kocha.
niedziela, 01 grudzień 2013 18:17

Świętujmy miłość

Bóg-Ojciec od początku aż do końca świata nie robi nic innego, jak tylko kocha. Jednak przez to, jak bardzo jesteśmy słabi i niewdzięczni, ciągle musimy odnajdować w sobie wdzięczność za tę miłość i zadawać sobie trud, by się do niej „dokopać”. Jest to jednak trud błogosławiony, bo gdy ją odnajdziemy w głębi naszych serc – już nic nie będzie nam straszne – mówiła Inga Pozorska podczas XII Forum Charyzmatycznego w Łodzi.
sobota, 05 marzec 2016 11:23

Modlitwa bezinteresowna

Bardzo często nasze spotkanie z Bogiem polega na przedstawianiu Mu swoich próśb (i bardzo dobrze) lub dziękowaniu za Jego opiekę (jeszcze lepiej), albo na przepraszaniu Go (niestety, niezbyt często). Osoby należące do różnego rodzaju wspólnot uczą się także modlitwy uwielbienia, czyli stawania przed dobrym Panem z postawą wdzięczności (oby jak najczęściej, bo godzien jest tego!),  i rozważania Pisma świętego (oby codziennie!).
poniedziałek, 30 kwiecień 2012 12:30

Wspólnota - dar i zadanie

Wielu z nas należy do wspólnot i grup modlitewnych. Przychodząc do nich, kierujemy się różnymi motywacjami. Dlatego chciałabym na początku postawić pytanie: czym w ogóle jest wspólnota modlitewna i czy w pewnych sytuacjach jest tym, czym być powinna?  
niedziela, 27 listopad 2011 20:38

I Warsztaty Muzyczne dla Młodych - Mocni w Duchu

„Jest coś takiego w dziecku, co winno się odnaleźć we wszystkich ludziach, jeżeli mają wejść do Królestwa Niebieskiego. Niebo jest dla tych, którzy są tak prości jak dzieci, tak pełni zawierzenia jak one, tak pełni dobroci i czystości”  - Bł. Jan Paweł II „List do dzieci”.
poniedziałek, 07 grudzień 2009 16:03

Duchowi starości powiedz: NIE

Narzekanie, brak wdzięczności, poczucie, że jest się już doskonałym – to pokusy, które osłabiają w nas entuzjazm wiary i sprawiają, że stajemy się letni. Moglibyśmy nazwać te słabości „wyrwą” w naszym fundamencie życia. Wielu z nas może pomyśleć: – Mnie to nie dotyczy. Czy aby na pewno?

banery na strona szum5

banery na strona szum b

banery na strona szum4

banery na strona szum3

banery na strona szum

banery na strona szum2

banery na strona szum7

banery na strona szum8