Wyszukano

Poniżej wyświetliliśmy wszystkie artykuły, które poszukujesz.

Dariusz Jeziorny

Dariusz Jeziorny

pracownik Instytutu Historii UŁ, od 1987 r., związany ze wspólnotą „Mocni w Duchu” i duchowością ignacjańską.

wtorek, 05 czerwiec 2012 10:01

Moje sam na sam z Bogiem

Osobistej modlitwie trzeba pozostać wiernym. To że Pan przemawia do mnie – małego, zwykłego człowieka jest niewątpliwie łaską. Ale ja muszę dać Mu przestrzeń, żeby cokolwiek usłyszeć.
sobota, 29 wrzesień 2012 12:24

Pojedźcie do Brazylii, to się przekonacie

  Atmosfera lipcowego spotkania była niesamowita. Entuzjazm, którego trudno doświadczyć w Europie. Znakomita organizacja. Posługa muzyczna profesjonalna oraz głęboka duchowo. A że tutejsi muzycy sambę mają we krwi, to i ruch, zarówno na scenie, jak i pod nią pokazywał bardzo radosne doświadczenie Boga.
środa, 22 luty 2012 22:35

Nie poddawajcie się!

Czyli co nowego w europejskiej Odnowie.  W świecie, którego znakiem szczególnym jest dziś sekularyzacja i inwazja okultyzmu z jednej strony, poszukiwanie przez ludzi duchowej głębi z drugiej, szczególnie mocnym wezwaniem stają się słowa prorockie z ostatniego spotkania liderów europejskiej Odnowy.  
środa, 05 październik 2011 19:28

Jak to z Forum Charyzmatycznym było

- Gdy patrzę na historię dużych wydarzeń charyzmatycznych w Łodzi, to odkrywam, że miały one poważny wpływ także na moje osobiste życie i posługiwanie, a szczególnie przełomowe stało się I Forum Charyzmatyczne. - mówi Darek Jeziorny, przedstwiciel ICCRS na Europę Środkowo-Wschodnią i przewodniczący ESCI (Podkomitet ICCRS ds. Europy), a prywatnie mąż i ojciec dwóch synów, dr hab. historii.
poniedziałek, 02 lipiec 2007 15:05

Wybór lidera w Odnowie

Wyboru lidera w grupie dokonuje się najczęściej w dwóch wypadkach. Po pierwsze, gdy jakaś nowo powstała grupa rozrosła się tak, że trzeba zacząć dzielić się zadaniami. Nie wystarczy już przyjść na cotygodniowe spotkanie modlitewne, które współprowadzić mogą wszyscy obecni. Grupa potrzebuje wówczas kogoś, kto stanąłby na jej czele. Przy większej liczbie uczestników spotkań potrzebny jest ktoś, kto dbałby o właściwy porządek działań. Z moich doświadczeń wynika, że grupa przekraczająca liczbę ok. 7-10 osób, powinna zacząć myśleć o wyborze lidera.

banery na strona szum5

banery na strona szum b

banery na strona szum4

banery na strona szum3

banery na strona szum

banery na strona szum2

banery na strona szum7

banery na strona szum8