Dowiedz się więcej o „Szum z Nieba"

Podstawowe informacje o naszej misji, redakcji, ilości egzemplarzy itd.

nowe-foty_160.jpg

SZUM z nieba

„Szum z Nieba” i Wydawnictwo Mocni w Duchu to dwie współpracujące redakcje, coś w rodzaju „2 w 1”. Jasno podzielone obowiązki nie wykluczają spontaniczności, którą kochamy. Wspólnie troszczymy się o to, żeby „Szum” i książki były piękne, ciekawe i mądre. No a przede wszystkim, żeby Czytelników (i nas) przybliżały do Boga.

0
LAT RAZEM
0
Autorów
0
Egzemplarzy
0
Artykułów
Image

Opiekunem duchowym „Szumu z Nieba” jest o. Jacek Olczyk SJ. 

Dyrektor Centrum Mocni w Duchu, rekolekcjonista, opiekun wspólnoty Mocni w Duchu oraz Młodość - lubię to!

Autor książki: "Skruszona skała" - synteza tematyczna o św. Piotrze. 

Image

Twórcza, dynamiczna i konsekrowana. Z wykształcenia malarka i grafik. Tworzy ilustracje do bajek i komiksów. Współtworzy program dla dzieci PRZEPIĘKNE KRÓLESTWO na kanale YT Mocni w Duchu Dzieciom.

Zafascynowana duchowością św. Ignacego, towarzyszy uczestnikom rekolekcji ignacjańskich i pomaga w odkrywaniu Boga w codzienności. Z jej doświadczenia duchowego korzystają również dzieci w Jezuickiej Szkole Podstawowej. Prowadzi rekolekcje i warsztaty wyjazdowe w ramach SOS DLA WSPÓLNOT.

Najbardziej kolorowa i zakręcona postać w naszej redakcji, po mieście przemieszcza się rowerem, kocha kwiaty i ma w domu dżunglę.

Image

Teksty nadesłane do pisma redaguje Anna Lasoń-Zygadlewicz, polonistka z zawodu, z pasji charyzmatyczna tłumaczka. W „Szumie z Nieba” jej specjalność to „nożyce kontrolowane”, czyli: jak z artykułu ośmiostronicowego zrobić dwustronicowy, żeby czytelnicy skorzystali, a autor nie zszedł na zawał, otrzymując swój tekst do autoryzacji.

Ania jest autorką książki „Jesteś piękna, nawet jeśli tego nie widzisz"  na podstawie której prowadzi konferencje i warsztaty dla kobiet. Ania marzy o tym, żeby wszystkie z nich choć raz zobaczyły siebie oczami Pana Boga.

Prywatnie kocha czytać bajki swoim dzieciom, sama też pisze dla nich powieści. Wkrótce w naszym wydawnictwie ukażą się „Opowieści Pana Krawężnika jej autorstwa".

Image

Dyrektor Wydawnictwa Mocni w Duchu. Dba o naszych autorów, odpowiada za redakcję merytoryczną i językową książek, sama pisze również swoje (Mama jest piękna i chuda oraz Tata po prostu jest).

Prywatnie żona i mama czwórki nastolatków. Pasjonatka duchowości ignacjańskiej, lubi towarzyszyć ludziom w rozwoju, stąd kształci się i pracuje psychoterapeutycznie. Podejrzana o dar bilokacji, ponieważ w niewyjaśniony sposób udaje jej się łączyć rodzinę, pasje i pracę.

Image

Najmłodsza w naszym zespole. Spotkacie ją w naszej księgarni przy Sienkiewicza 60. Poznacie po uśmiechu i sukienkach w kwiatki. Ogarnia nasze media społecznościowe i uczy nas tego, co jest na czasie i w co warto inwestować energię. Jest wokalistką w zespole Mocni w Duchu, a także śpiewającą pianistką w zespole Ocaleni. Uwielbia wdrażać w życie kreatywne pomysły.

Prywatnie studentka Akademii Muzycznej w Łodzi (jeśli usłyszycie Chopina w naszej księgarni, to na pewno jej sprawka!), miłośniczka bubble tea i sushi.

Image

Zajmuje się projektowaniem graficznym i składem naszych książek. Kubki, smycze, kolorowanki, zeszyty, plecaki, magnesy... również wychodzą spod jej ręki. Dba o nasz sklep internetowy i media społecznościowe. Świetnie dogaduje się z drukarniami i firmami, z którymi współpracujemy.

Lubi nowe wyzwania i kocha męża (basistę zespołu Mocni w Duchu), dlatego sama szkoli się w grze na instrumencie perkusyjnym (cajonie), żeby razem mogli stanowić zgraną sekcję rytmiczną w zespole Mocni w Duchu. Bo zgranym duetem rodzicielskim już są.

Image

Pracuje w dziale sprzedaży, troszczy się o kontakty handlowe z innymi wydawcami, a także zajmuje się obsługą klientów. Dba o terminy płatności, faktury, bez niej byśmy zginęli. Działa w Stowarzyszeniu Mocni w Duchu.

Poza pracą Ania gromadzi i wspiera świeckich towarzyszy duchowych, którzy pomagają osobom potrzebującym kierownictwa duchowego, i sama posługuje w ten sposób na rekolekcjach ignacjańskich. W wolnych chwilach nieustannie tworzy i pielęgnuje swój ogród. 

Image

Kierownik księgarni. Zaczyna pracę najwcześniej z nas wszystkich. Od samego rana przygotowuje zamówienia do wysyłki, pakuje, adresuje, współpracuje z kurierami. Zajmuje się klientami hurtowymi. Uwielbiamy go za poczucie humoru, do naszego zespołu wnosi lekkość i dużo uśmiechu. Potrzebujemy tego jak... dobrej kawy ;)

banery na strona szum5

banery na strona szum b

banery na strona szum4

banery na strona szum3

banery na strona szum

banery na strona szum2

banery na strona szum7

banery na strona szum8