Wyszukano

Poniżej wyświetliliśmy wszystkie artykuły, które poszukujesz.

Neal Lozano

Neal Lozano

amerykański ewangelizator świecki, od 37 lat posługujący formą modlitwy uwolnienia. 

niedziela, 28 wrzesień 2014 16:15

Klucze do uwolnienia twojej rodziny

Neal Lozano jest autorem książek przygotowujących do modlitwy uwolnienia wg modelu „pięciu kluczy”. Dzięki temu sposobowi modlitwy, nie wchodząc w konfrontację ze złym duchem, zamykamy mu drzwi przed nosem. Podczas sesji prowadzonych w różnych miastach Polski, Neal wyszkolił już wielu wstawienników do tej posługi. Dziś w „Szumie z Nieba” uczy nas, jak modlić się o uwolnienie kogoś bliskiego – przykłady problemów pochodzą z dwóch polskich rodzin.
niedziela, 01 czerwiec 2014 17:32

Modlitwa uwolnienia nad dziećmi

Do łódzkiego Domu Miłosierdzia dzwonią czasem zmartwieni rodzice, pytając o możliwość poprowadzenia modlitwy uwolnienia nad ich dzieckiem. Nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że… sami mogą w ten sposób modlić się ze swoim dzieckiem. Poniżej zamieszczamy fragment najnowszej książki Neala Lozano Modlitwa uwolnienia, cz. 4, w której znajdziemy m.in. zachętę i wprowadzenie do takiej posługi wobec naszych dzieci.
niedziela, 01 kwiecień 2012 14:38

To Jezus zwyciężył

Trudne życiowe sytuacje są próbą naszej wiary, tego czy wierzymy w Boga, czy też dajemy się prowadzić okolicznościom naszego życia. Bóg chce, abyśmy wierzyli Jemu i Jego mocy. Strategią szatana jest lęk, dlatego szuka on wszystkich możliwych sposobów, by go w nas wzbudzić. Odpowiedzią na to jest modlitwa uwolnienia według modelu pięciu kluczy.  

banery na strona szum5

banery na strona szum b

banery na strona szum4

banery na strona szum3

banery na strona szum

banery na strona szum2

banery na strona szum7

banery na strona szum8