Wyszukano

Poniżej wyświetliliśmy wszystkie artykuły, które poszukujesz.

Hubert Malinowski

Hubert Malinowski

doktor nauk socjologicznych, psycholog, specjalista w dziedzinie inteligencji emocjonalnej, trener biznesowy i coach, kochający mąż i ojciec).

poniedziałek, 09 kwiecień 2018 14:20

Jak dobrze wychować swój mózg?

Jeśli czas jest twoim sprzymierzeńcem, posłusznym twojemu planowaniu – nie musisz czytać tego artykułu. Ale jeśli twoje zarządzanie czasem przypomina tresowanie tępego tygrysa (nigdy nie wiesz, kiedy i co ci odgryzie), warto żebyś najpierw wychował swój mózg. Potem zabierzesz się za zwierzę.
piątek, 28 sierpień 2015 13:02

Gorzki smak wypalenia

Presja zmian, która nasila się w świecie zawodowym i dotyka niemal wszystkich zawodów, w każdym człowieku może wywołać uczucie przeciążenia pracą. Psychologowie wskazują, że ta konieczność ciągłych zmian wywołuje u nas znaczny stres. A w poczuciu bezradności i braku perspektyw – człowiek nie potrafi już emocjonować się swoją pracą. Jak więc rozpoznać u siebie wczesne objawy wypalenia zawodowego? I jak mu zapobiec?
czwartek, 31 lipiec 2014 14:39

Czy znasz swoją misję osobistą?

Misja osobista to modny termin, paradoksalnie – w kręgach kadry kierowniczej, choć wywodzi się z duchowości ignacjańskiej. Opowiada o niej dr Hubert Malinowski, psycholog, który na co dzień prowadzi szkolenia i coachingi indywidualne z zakresu inteligencji emocjonalnej dla kadry wyższego i średniego szczebla.
piątek, 13 listopad 2015 11:14

Tu chodzi o zasady

Bardzo wiele problemów, jakich doświadczają animatorzy w grupach modlitewnych, związanych jest z określonym podejściem do bycia przywódcą, ponieważ animator w swojej małej grupce dzielenia jest jej liderem. Przyjrzyjmy się więc zasadom określającym, jak skutecznie przewodniczyć grupie.

banery na strona szum5

banery na strona szum b

banery na strona szum4

banery na strona szum3

banery na strona szum

banery na strona szum2

banery na strona szum7

banery na strona szum8